19.06.2026 09:15
Регіональний форум «Цнапи Полтавщини: розвиток, цифровізація, доступність»
Начальник відділу ЦНАП Вікторія БІЛАШЕНКО взяла участь у Регіональному форумі «ЦНАПи Полтавщини: розвиток, цифровізація, доступність».
Під час зустрічі з колегами обговорювали актуальні питання щодо якості надання адміністративних послуг.
Відбувся обмін досвідом. А також обговорили нові ідеї та спільне бачення майбутнього сучасних сервісів для громадян.